Case study

1 września 2023

RKKW aktywna podczas 30% Zwyczajnych Walnych Zgromadzeń na GPW

Współpracownicy Kancelarii RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy doradzali akcjonariuszom lub zarządom przy 30% wszystkich Zwyczajnych Walnych Zgromadzeń spółek publicznych na GPW w sezonie 2023 (pierwszym półroczu bieżącego roku).

 

W powyższej wielkości uwzględniliśmy wyłącznie spółki publiczne z rynku regulowanego GPW – nie ujęliśmy w niej spółek z rynku NewConnect. A tam też RKKW było obecne!

 

To zaszczyt móc pracować dla (akcjonariuszy) co trzeciej spółki publicznej w Polsce i w ten sposób przykładać się do rozwoju ich ładu korporacyjnego.

 

„W trakcie zakończonego sezonu zwyczajnych walnych zgromadzeń na GPW wspieraliśmy spółki z kluczowych sektorów krajowej gospodarki. Doradzaliśmy również inwestorom indywidualnym oraz instytucjonalnym, zarówno polskim, jak i zagranicznym. Jednym zdaniem – zaufali nam najwięksi!” – komentuje Karol Maciej Szymański, Partner Zarządzający.

 

Ten wynik, to efekt pracy szerokiego grona Zespołu RKKW, zaś pośród partnerów trzeba podkreślić wkład Łukasz Sieczka oraz Dariusz Kulgawczuk!

Mogą Cię zainteresować: