Case study

17 listopada 2022

Kancelaria RKKW doradzała spółce z branży OZE w negocjowaniu nowej umowy finansowania

Wspieraliśmy naszego Klienta – spółkę Menlo Electric S.A. przy negocjowaniu nowej umowy finansowania zewnętrznego na dalszy dynamiczny rozwój prowadzonej przez niego działalności. Umowa pozwoli spółce na zintensyfikowanie działań w zakresie trwającej ekspansji zagranicznej na kolejne kraje i regiony.

 

Menlo Electric S.A. działa w ponad 27 krajach Europy i Bliskiego Wschodu i jest jednym z kluczowych i najprężniej rozwijających się dystrybutorów fotowoltaiki w Europie. Spółka dostarcza kompleksowe rozwiązania i komponenty w najbardziej perspektywicznej dziedzinie, przyczyniając się do zielonej transformacji gospodarki.

 

Doradzaliśmy Klientowi m.in. w analizie i weryfikacji prawnej dokumentacji finansowej, a także wspieramy spółkę, świadcząc usługi doradztwa prawnego w zakresie bieżącej działalności.

 

Ze strony Kancelarii RKKW pracami kierował adw. Aleksander Skirpan, Senior Associate, przy nadzorze Partnera Zarządzającego adw. Jarosława Szewczyka i wsparciu apl. adw. Izabeli Dziwińskiej, Junior Associate.

Mogą Cię zainteresować: