Case study

16 grudnia 2021

Kancelaria RKKW doradzała przy nabyciu przedsiębiorstwa „Rega”

Prawnicy z Kancelarii RKKW doradzali przy nabyciu przez spółkę Rega sp. z o.o. rodzinnego przedsiębiorstwa produkcyjnego istniejącego nieprzerwanie od 1992 r i niemal od samego początku produkującego prefabrykowane domy z drewna zarówno w konstrukcji szkieletowej, jak i ryglowej.

 

Oferowane przez Spółkę domy drewniane charakteryzują się krótkim czasem budowy oraz niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki elastyczności w produkcji Spółka jest w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt. Pracownicy Spółki wykonując także tradycyjne więźby oraz nowoczesne wiązary dachowe z najlepszej jakości surowca.

 

Transakcja obejmowała przeprowadzenie badania due diligence nabywanych składników majątkowych, opracowanie dokumentacji transakcyjnej, jej wynegocjowanie oraz wsparcie Klienta przy zawarciu umów przenoszących tytuł do przedsiębiorstwa.

 

Ze strony Kancelarii RKKW za obsługę prawną opisanej transakcji odpowiedzialny był adw. dr Jarosław Szewczyk (Partner) oraz r.pr. Marta Dobosz (Associate).

Mogą Cię zainteresować: