Aktualności

/ Aktualności

30 czerwca 2020

XIV Letnia Szkoła Biura Zarządu i Rady Nadzorczej (8-10.07.2020 r.)

Zapraszamy do udziału w kolejnej, czternastej już edycji Letniej Szkoły Biura Zarządu i Rady Nadzorczej. Organizatorem warsztatów jest Langas Group przy wsparciu merytorycznym m.in. Kancelarii RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy.

 

Warsztaty poprowadzą wybitni eksperci zajmujący się kwestiami efektywnej obsługi organów korporacyjnych, zarówno od strony prawnej jak organizacyjnej. Warsztaty rozpoczną się od prelekcji dr Jarosława Szewczyk – radcy prawnego, Partnera Kancelarii RKKW.

 

Uczestnikami będą managerowie i specjaliści z czołowych firm w Polsce.

 

Szkoła Biura Zarządu Langas Group to wiedza, wymiana praktycznych doświadczeń oraz efektywne rozwiązania sprawdzone w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych oraz zweryfikowane przed sądami.

 

Podczas zajęć zostaną poruszone najbardziej aktualne problemy i rozwiązania, których wdrożenie gwarantuje optymalizację w zakresie prowadzenia Biura Zarządu i Rady Nadzorczej, gwarantuje sprawny proces zarządzania spółką oraz zabezpiecza interesy firmy zachowując wysokie standardy działania zgodne z kodeksowymi wymogami.

 

Uczestnicząc w XIV Letniej Szkole Biura Zarządu i Rady Nadzorczej:

  • Poznasz najistotniejsze dla obsługi organów spółki zmiany prawne 2020
  • Dowiesz się, jakie szczególne uprawnienia wobec pracowników posiada zarząd i organ nadzorczy w stanie epidemii oraz w czasie kryzysu
  • Przeanalizujesz nowe zasady składania wniosków do KRS
  • Dostaniesz praktyczne wskazówki jak zadbać o bezpieczeństwo spółki i zarządu
  • Nauczysz się zarządzać różnorodnością w Biurze Zarządu
  • Poznasz aktualne „case study” dotyczące trudnych sytuacji dla Biura Zarządu
  • Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak udzielać nowoczesnej informacji zwrotnej, która jest kluczowym czynnikiem sukcesu w Biurze Zarządu

Czytaj więcej: Szkolenie:  „XIV Letnia Szkoła Biura Zarządu i Rady Nadzorczej” (8-10.07.2020 r.)

Mogą Cię zainteresować: