28 Wrzesień 2015

VIII Forum Dyrektorów Działów Prawnych (29-30.09.2015 r.)

Karol Szymański

Zachęcamy do udziału w Forum Dyrektorów Działów Prawnych będącym uznanym oraz cenionym przez środowisko spotkaniem o wieloletniej tradycji, organizowanym w ramach Konferencji Pulsu Biznesu.

Na pierwszy dzień Forum przygotowany został bogaty program skupiający się na największych wyzwaniach i aktualnych zagrożeniach dla Dyrektorów Działów Prawnych, pozwalający przyjrzeć się strategiom liderów. Drugiego dnia podczas narzędziowych warsztatów doświadczeni trenerzy będą pracować nad podniesieniem praktycznych kompetencji uczestników Forum i dadzą Państwu konkretne narzędzia do bezpośredniego zaimplementowania.

Forum Dyrektorów Działów Prawnych to nie tylko case studies, najnowsze regulacje, bogata wiedza, doświadczenie i praktyka, ale również networking, nawiązywanie nowych relacji biznesowych i rozmowy kuluarowe.
W programie konferencji między innymi:
•Nowe obowiązki spółek publicznych – jak najlepiej przygotować się do nowych regulacji i uniknąć podwyższonych kar;
•Dyrektywa MAD i rozporządzenie MAR w praktyce;
•Uprawnienia „śledcze” Prezesa UOKiK po nowelizacji – kontrole i przeszukania;
•Kontrole i interwencje innych organów państwowych w przedsiębiorstwach;
•Udzielanie rekomendacji Zarządowi – minimalizacja ryzyka;
•Prawnik jako reprezentant spółki wobec partnerów biznesu, mediów oraz sądów i urzędów;
•Ocena skuteczności działania działu prawnego przez biznes – kryteria oceny z perspektywy Zarządu;
•Przejście z roli prawnika technicznego do roli osoby zarządzającej biznesem – co naprawdę oznacza to wyjście poza ramy poprawnej obsługi prawnej.
•Sztuka budowania autorytetu – czyli co tak naprawdę ma znaczenie w budowaniu autorytetu naturalnego w biznesie i życiu osobistym
•Jak być wiarygodnym, przekonującym i efektywnym mówcą – czego na pewno nie wybaczy nam widownia?

Forum zgromadzi grono najlepszych profesjonalistów: dyrektorów działów prawnych, starszych prawników korporacyjnych, członków zarządu ds. prawnych i complience oraz korporacyjnych, prawników kancelarii zewnętrznych oraz przedstawicieli administracji państwowej i stowarzyszeń.

Jednym z prelegentów jest Karol Szymański, który wystąpi z wykładem na temat „Nowe obowiązki spółek publicznych w zakresie raportowania – jak się przygotować do nowych regulacji”.
Forum Dyrektorów Działów Prawnych odbędzie się w dniach 29-30.9.2015 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Dla Klientów i sympatyków Kancelarii RKKW zostały przygotowane zniżki specjalne na udział w forum w wysokości 15% od obowiązującej ceny.

Czytaj więcej: Więcej na temat VII Forum Dyrektorów Działów Prawnych