11 Maj 2015

VII. Kongres Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG (10-11.6.2015 r.)

Radosław L. Kwaśnicki

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ma przyjemność zaprosić do udziału w VII Kongresie Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG. Jest to kolejne cyklicznie planowane wydarzenie organizowane w ramach misji edukacyjnej SEG, które będzie okazją do spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych odpowiedzialnych za relacje z inwestorami oraz kontakty z mediami. Kongres odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2015 roku w Hotelu OSSA w Ossie, k. Rawy Mazowieckiej.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu będzie budowanie przewagi komunikacyjnej.
Po części merytorycznej zapraszamy do udziału w Charytatywnym Biegu Rynku Kapitałowego, z udziałem Roberta Korzeniowskiego, wielokrotnego mistrza olimpijskiego.
Uwieńczeniem tego dnia będzie Wieczorna Gala, podczas której odbędzie się ceremonia wręczenia statuetek laureatom VIII edycji Konkursu Złota Strona Emitenta oraz Nagrody Specjalnej Ministra Skarbu Państwa. Po części oficjalnej zapraszam na część integracyjną przy muzyce.

Drugiego dnia, jak co roku, odbędą się zajęcia praktyczne poświęcone zagadnieniom podnoszenia jakości relacji inwestorskich. Natomiast po warsztatach zapraszamy na dyskusję poświęconą identyfikacji i raportowaniu niefinansowych informacji cenotwórczych.

Wydarzenie gwarantuje wysoki poziom merytoryczny, jak również jest bardzo ważne dla integracji środowiska związanego z rynkiem kapitałowym w Polsce.

Udział w wydarzeniu weźmie m. in. dr Radosław L. Kwaśnicki z Kancelarii RKKW.

Czytaj więcej: Więcej na temat VII. Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.