Aktualności

/ Aktualności

1 września 2020

RKKW najszybciej rozwijającą się kancelarią w latach 2010-2020

Dnia 27 lipca 2020 r. ogłoszone zostały wyniki tegorocznego 18-tego już Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. Przy tej okazji „Rzeczpospolita” przygotowała specjalny raport pt.: Rynek usług prawniczych 2019/2020.

Jak wynika z przeprowadzonych analiz Kancelaria RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL i Partnerzy została liderem wzrostu w latach 2010-2020 pod względem przyrostu ogólnej liczby prawników. W tym okresie nasza Kancelaria odnotowała najwyższy wzrost liczby prawników spośród wszystkich kancelarii prawnych w Polsce – wzrost z 7 do 50 prawników, tj. o 714%.

Jak komentuje mec. Radosław L. Kwaśnicki, Partner i założyciel naszej Kancelarii:

Wzrost liczby prawników jest pochodną coraz większej liczby spraw powierzanych nam do obsługi przez naszych Klientów. Nigdy nie mieliśmy ambicji bycia „dużą” kancelarią. Zawsze zależało nam przede wszystkim na najwyższej jakości oferowanej przez nas obsługi. Jakość, profesjonalizm, niezawodność i kreatywność w zajmowaniu się sprawami naszych Klientów zawsze leżały w centrum naszego zainteresowania. Cieszymy się jednak, że w ostatniej dekadzie byliśmy kancelarią, która rozwijała się najszybciej, zatrudniając przy tym coraz więcej wspaniałych prawników. Mamy nadzieję, że kolejne dziesięć lat będzie dla nas równie udane”.

Mogą Cię zainteresować: