Aktualności

/ Aktualności

1 września 2020

RKKW laureatem Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 „Rzeczpospolitej” za najlepszą stronę internetową

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż w tegorocznym Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” strona internetowa naszej Kancelarii [https://rkkw.pl/] uznana została za najlepszą stronę internetową. Otrzymana przez nas nagroda przyznana została przez specjalną kapitułę składającą się z niezależnych ekspertów, która co roku wybiera najlepsze strony internetowe kancelarii prawniczych według specjalnie opracowanej metodologii.

 

W tym roku I miejsce przypadło naszej Kancelarii.

 

Cieszymy się, że nasz trud, jaki wkładamy w tworzenie treści na naszej stronie i powiązanych z nią blogach został przez Kapitułę dostrzeżony i doceniony.

 

Od lat towarzyszymy naszym Klientom dostarczając im informacji nie tylko na temat nas samych, tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, co robimy [https://rkkw.pl/sukcesy/], jak PomagaMy [https://rkkw.pl/jestesmy-razem-pomagamy-laczymy-sily-w-walce-z-epidemia-wirusa-covid-19/],  ale także coraz szybciej zmieniającego się prawnego otoczenia biznesu.

 

Integralną częścią naszej strony internetowej są blogi: (i) Prawo Biznesu – Law in Action [http://prawobiznesu.com/], oraz (i) IP Procesowo [http://pankowska.com.pl/]. Prezentujemy na nich wiele informacji na temat naszej praktyki procesowej, nowości w prawie, kontrowersji sądowych oraz naszych subiektywnych przemyśleń na temat wykonywanego przez nas zawodu.

 

Staramy się, aby informacje, które przekazujemy prezentowane były w sposób klarowny, nowoczesny i przystępny dla czytelnika. Taka jest też nasza strona. Przejrzysta do nawigacji, nowoczesna w odbiorze i przystępna zarówno dla użytkownika komputera jak i narzędzi mobilnych (smartfonu, tableta).

 

Otrzymana przez nas nagroda jest świadectwem tego, że nie tylko trafnie rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów, obsługujemy ich na najwyższym poziomie, ale także komunikujemy się z nimi w nowoczesny i przyjazny sposób.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tą cenną nagrodę i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Mogą Cię zainteresować: