Aktualności

/ Aktualności

2 września 2020

Pierwsze Forum na Wzgórzach – Biznes Rodzinny (15-16 października 2020 r. Ostróda)

Pierwsze Forum na Wzgórzach to wydarzenie inaugurujące cykliczne spotkania, podczas których omawiane będą najważniejsze wyzwania związane z prowadzeniem firm rodzinnych.

Zaproszeni eksperci oraz goście paneli dyskusyjnych to praktycy mający świadomość jak ważna jest współpraca i wspólnota celów w rodzinnej firmie, a także posiadający wiedzę, w jaki sposób posługiwać się instrumentami mającymi zabezpieczać integralność majątku.j

Przedstawią oni propozycje skutecznych rozwiązań chroniących przed pojawieniem się sporów wewnętrznych związanych z dążeniem do władzy, a także służących efektywnej organizacji aktywów. Zaprezentują działania pozwalające precyzyjnie określić role i zadania wszystkich członków rodziny w prowadzeniu wspólnego biznesu.

Forum kierowane jest przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, banki oraz fundusze inwestycyjne, a także instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Forum wyłącznie na zaproszenie Organizatora.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest m.in. Kancelaria RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci spółka partnerska.

Czytaj więcej: Pierwsze Forum na Wzgórzach – Biznes Rodzinny (14-15 maja 2020 r.)

Mogą Cię zainteresować: