Aktualności

/ Aktualności

18 maja 2023

Konferencja „Odpowiedzialność członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowych” Puls Biznesu 24-25.05.2023 r.

Kadra zarządzająca, podejmująca decyzje w imieniu spółki, powinna mieć bardzo dobrą orientację w aktualnych przepisach prawnych, finansowych oraz podatkowych. Prezesi oraz członkowie zarządu są osobiście odpowiedzialni za właściwe zarządzanie spółką w tym także za trafność podejmowanych przez nich decyzji.

 

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat odpowiedzialności członków zarządu, ukazanie zagrożeń oraz sposobów ich minimalizowania. Uczestnicy zapoznają się z zakresem odpowiedzialności cywilnej, podatkowej, karnej oraz karno – skarbowej z uwzględnieniem najnowszych nowelizacji prawnych.

 

Podczas spotkania o tym jakie są obowiązki i uprawnienia rady nadzorczej spółki kapitałowej w świetle ostatnich zmian w KSH opowie Karol Maciej Szymański, Partner Zarządzający RKKW.

 

2 –dniowa konferencja dostarczy Państwu rzetelnej wiedzy, która pozwoli zminimalizować ryzyko związane z wykonywaniem obowiązków i podejmowaniem decyzji. Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy osobami pełniącymi podobne funkcje w przedsiębiorstwach.

 

Zapraszamy Państwa do grona uczestników konferencji: Odpowiedzialność członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowych – konferencje – pb.pl

Mogą Cię zainteresować: