Aktualności

/ Aktualności

4 maja 2022

Kolejne awanse w Zespole RKKW!

W RKKW stawiamy na rozwój osobisty naszych współpracowników. To oni bowiem codziennie doradzają Państwu w bieżącej działalności oraz pomagają w rozwiązywaniu problemów, gdy takie przytrafią się na biznesowej drodze. Teraz chcemy wyróżnić kilka osób, które doświadczeniem oraz wkładem w funkcjonowanie RKKW zapracowały na osiągnięcie kolejnego pułapu swojej kariery.

 

Z przyjemnością informujemy o nowych stanowiskach współpracowników RKKW:

 

Na stanowisko Senior Associate awansowali:

 

Wojciech Rzepiński – Specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów na drodze postępowań sądowych i arbitrażowych, polskich i międzynarodowych. Jego doświadczenie obejmuje m.in. spory korporacyjne, budowlane, dotyczące własności intelektualnej oraz pracownicze.

 

Katarzyna Półtorak – Specjalizuje się w sporach korporacyjnych, w tym dotyczących zaskarżania uchwał organów spółek kapitałowych oraz spółek publicznych, jak również w opracowywaniu kompleksowej i wielopłaszczyznowej strategii prowadzenia sporów korporacyjnych. Posiada także doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów w złożonych postepowaniach sądowych i arbitrażowych.

 

Na stanowisko Associate awansowała:

 

Katarzyna Sieliwonik – Specjalizuje się w zakresie prawa spółek, ze szczególnym uwzględnieniem sporów korporacyjnych oraz bieżącej obsługi korporacyjnej organów spółek kapitałowych.

 

Na stanowisko Junior Associate awansowała:

 

Weronika Zagawa  Zainteresowania zawodowe skupia wokół prawa handlowego oraz prawa nowych technologii.

 

Sytuacja, gdy nasi wieloletni współpracownicy awansują na kolejne stanowiska w ramach budowania swojej kariery w RKKW, jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Rozwijanie kompetencji oraz poszerzanie doświadczenia Zespołu jest dla nas drogą do zapewnienia Klientom komfortowej obsługi przez samodzielnych Ekspertów. Dziękujemy za Wasze ponadprzeciętne zaangażowanie i gratulujemy! – mówi Karol Maciej Szymański, Partner Zarządzający RKKW.

Mogą Cię zainteresować: