24 Listopad 2015

Kancelaria RKKW wzmacnia Departament Podatkowy

Filip Smakowski

Do zespołu Kancelarii RKKW dołącza mec. Filip Smakowski, który stanie na czele Departamentu Podatkowego RKKW.

Do zespołu Kancelarii RKKW dołącza mec. Filip Smakowski, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie doradztwa podatkowego (ze szczególnym uwzględnieniem podatkowych aspektów transakcji i restrukturyzacji, opodatkowania usług rynku nieruchomości oraz usług finansowych).

Mec. Filip Smakowski zajmuje się m.in. planowaniem podatkowym oraz obsługą korporacyjną spółek, doradztwem na rzecz inwestorów, jak również pracuje przy sporządzaniu i negocjowaniu kontraktów handlowych. Reprezentuje Klientów w postępowaniach podatkowych i kontrolnych, także przed sądami administracyjnymi i cywilnymi. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 1999 r. doradzając Klientom m.in. z branży budowlanej, finansowej, spółkom komunalnym. W latach 2006-2015 był współpracownikiem znanej warszawskiej kancelarii prawnej.

Departament Podatkowy RKKW świadczy usługi w zakresie kompleksowego doradztwa podatkowego na rzecz przedsiębiorców. Usługi doradcze obejmują w szczególności planowanie i optymalizację podatkową.

Kancelaria RKKW reprezentuje swoich Klientów w każdym stadium postępowań kontrolno-podatkowych oraz sądowo-administracyjnych.

Mec. Filip Smakowski stanie na czele Departamentu Podatkowego RKKW.

  • Filip Smakowski

    Filip Smakowski

    radca prawny