Aktualności

/ Aktualności

19 kwietnia 2021

Kancelaria RKKW wyróżniona w międzynarodowym rankingu Legal 500 EMEA

Jesteśmy polską kancelarią prawną dysponującą ponad 60-osobowym zespołem prawników, w tym ze stopniami naukowymi i niemal w połowie z uprawnieniami radców prawnych lub adwokatów.

 

Na co dzień bierzemy udział w najbardziej wymagających i złożonych projektach. Świadczone przez nas doradztwo wychodzi poza utarte schematy, co umożliwia skuteczne i kreatywne rozwiązywanie często bardzo nietypowych problemów prawnych.

 

Tytułem przykładu, że oddajecie się Państwo w dobre ręce, Nasza Kancelaria została wyróżniona w tegorocznym prestiżowym, międzynarodowym rankingu Legal 500 EMEA oraz rekomendowana (Leading Firm) w następujących kategoriach:

  • Commercial, corporate and M&A
  • Intellectual Property (IP)
  • Private client
  • Dispute Resolution

 

W gronie rekomendowanych (Recommended Lawyer) znaleźli się: dr Radosław L. Kwaśnicki, dr Jarosław Szewczyk, Krzysztof Wróbel, Aneta Pankowska, Karol Szymański, Damian Dworek, Marcin Jasiński, Piotr Letolc.

 

Dzięki naszym Klientom i partnerom biznesowym, a także ciężkiej pracy i zaangażowaniu naszego Zespołu znaleźliśmy się wśród wiodących kancelarii w Polsce. Przyznane wyróżnienia świadczą nie tylko wysokim poziomie naszych usług, ale również o nieustannym rozwoju naszej kancelarii.

 

Gorące podziękowania dla Klientów, którzy docenili naszą pracę oraz całego Zespołu.

 

Gratulacje dla pozostałych wyróżnionych kancelarii i prawników.

 

Czytaj więcej:

https://www.legal500.com/c/poland/commercial-corporate-and-ma/

https://www.legal500.com/c/poland/intellectual-property/

https://www.legal500.com/c/poland/private-client/

https://www.legal500.com/c/poland/dispute-resolution/

 

 

Mogą Cię zainteresować: