Aktualności

/ Aktualności

15 września 2021

I FORUM NA WZGÓRZACH – BIZNES RODZINNY 30 września ‑ 1 października 2021

Pierwsze Forum na Wzgórzach to wydarzenie inaugurujące cykliczne spotkania, podczas których omawiane będą najważniejsze wyzwania związane z prowadzeniem firm rodzinnych.

 

Szacuje się, że w Polsce działa ponad milion firm rodzinnych i stanowią one prawie 80 proc. wszystkich zarejestrowanych przedsiębiorstw. Powstawały na ogół po 1989 roku i właśnie następuje w nich zmiana pokoleniowa.

Aktualnie firmy te na własnej skórze uczą się, jak przeprowadzić sukcesję. Jak wygląda przekazanie firmy rodzinnej w Polsce, jakich błędów nie popełniać, jakie przepisy je ułatwiają i co jeszcze trzeba zmienić?

 

Zaproszeni eksperci oraz goście paneli dyskusyjnych to praktycy mający świadomość jak ważna jest współpraca i wspólnota celów w rodzinnej firmie, a także posiadający wiedzę, w jaki sposób posługiwać się instrumentami mającymi zabezpieczać integralność majątku.

 

Forum kierowane jest przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych.

 

Podczas wydarzenia prelekcję na temat „Presukcesja – optymalna organizacja firmy w oczekiwaniu na sukcesję – case study przedsiębiorcy” wygłoszą dr Radosław L. Kwaśnicki, Senior Partner, Radca Prawny, Prezes Zarządu w Kancelarii RKKW oraz Karol Maciej Szymański, Wiceprezes Zarządu w Kancelarii RKKW.

 

Jeśli prowadzisz rodzinny biznes i akurat stoisz przed wyzwaniem sukcesji nie może Cię zabraknąć podczas tego wydarzenia!

 

Zapraszamy !

 

Dowiedz się, jak radzić sobie z wyzwaniami, jakie stoją przed rodzinnymi biznesami

I forum na wzgórzach – biznes rodzinny – konferencje – pb.pl

 

Mogą Cię zainteresować: