Aktualności

/ Aktualności

6 października 2021

Forum „XII Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021” 26-27.10.2021r.

Zapraszamy do udziału w „XII Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021”, którego organizatorem jest Langas Group przy współpracy merytorycznej m. in. z Kancelarią RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy. Tegoroczne Forum odbędzie się w formule hybrydowej, 26-27 października 2021 r. w Warszawie.

 

Funkcjonowanie Biura Zarządu i Rady Nadzorczej w spółkach kapitałowych przechodzi obecnie przez serię rewolucyjnych zmian, zarówno prawnych jak organizacyjnych i technologicznych. Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021 to wyjątkowe spotkanie praktyków prawa gospodarczego, chcących poszerzyć swoją wiedzę o doświadczenia ekspertów oraz poznać najnowsze i praktyczne rozwiązania doskonalące działanie przedsiębiorstw.

 

W tym roku szczególne miejsce w dyskusji zajmie nowelizacja przepisów Kodeksu Spółek Handlowych, która w sposób kluczowy wpływa na funkcjonowanie Biura Zarządu. Udział w Forum wezmą m.in. autorzy nowych przepisów, z którymi będzie można porozmawiać o celu i zakresie wchodzących w życie zmian.

 

Podczas Forum w roli ekspertów wystąpią m.in.: dr Radosław L. Kwaśnicki – Senior Partner, Prezes Zarządu, radca prawny w Kancelarii RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy oraz Karol Maciej Szymański – Wiceprezes Zarządu w Kancelarii RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy.

 

Czytaj więcej: „XII Forum Biura Zarządu i Rady Nadzorczej 2021” (26-27.10.2021 r.)

 

Mogą Cię zainteresować: