16 Listopad 2018

Dr Jarosław Szewczyk wybrany laureatem konkursu „Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2018”

wrzutka ze statuetka

Kapituła konkursu "Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2018” wybrała 10 laureatów konkursu na wschodzące gwiazdy świata prawniczego 2018. Laureatem konkursu został adw. dr Jarosław Szewczyk, LL.M., Szef Departamentu Usług Finansowych RKKW, zdobywca zaszczytnego 4 miejsca.

W tym roku wyróżnienia w organizowanym przez Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazeta Prawna konkursie wręczono po raz siódmy. Jak podkreślają organizatorzy, ma on na celu wyróżnienie młodych prawników, którzy swoją wiedzą, osiągnięciami oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Konkurs skierowany był do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 30 września 2018 r., ale poza wiekiem, wśród kryteriów znalazły się w nim między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza i umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej: https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1349753,laureaci-konkursu-rising-stars-prawnicy-liderzy-jutra-2018.html