30 Wrzesień 2017

RKKW partnerem projektu ZARZĄDZANIE LUDŹMI W ORGANIZACJI (IESE Business School)

Aneta Pankowska

3 wiekszy 002

Zapraszamy do wzięcia udziału w panelu zajęć edukacyjnych ZARZĄDZANIE LUDŹMI W ORGANIZACJI organizowanych przez Executive Education Center, będącego polskim partnerem IESE Business School - najlepszej szkoły biznesu na świecie w rankingu Financial Times w latach 2015,2016,2017.

Panel jest skierowany do kadry menedżerskiej i osób odpowiedzialnych za rozwój kapitału ludzkiego, w szczególności szefów działów HR, menedżerów kierujących zespołem, przedsiębiorców inwestujących w nowe działania i zespoły, a także właścicieli firm rodzinnych, którzy pragną kształcić kolejne generacje liderów. Zajęcia organizowane są w ramach inicjatywy IMPACT, opracowanej przez Absolwentów IESE Business School.

Zajęcia będą odbywać się w Warszawie od lutego do maja 2018 roku, w pięciu dwudniowych modułach. Komisja rekrutacyjna przyjmuje już zgłoszenia w formie aplikacji.

Kancelaria RKKW jest partnerem projektu, a mec. Aneta Pankowska poprowadzi wykład w module Regulacje Prawne w temacie „Ochrona danych osobowych w skali polskiej, europejskiej i globalnej”.

 

Czytaj więcej:ZARZĄDZANIE LUDŹMI W ORGANIZACJI