04 Listopad 2017

RKKW partnerem projektu SKUTECZNA RADA NADZORCZA (IESE Business School)

Radosław L. Kwaśnicki

1 wiekszy

Zapraszamy do wzięcia udziału w panelu zajęć edukacyjnych SKUTECZNA RADA NADZORCZA organizowanych przez Executive Education Center, będącego polskim partnerem IESE Business School - najlepszej szkoły biznesu na świecie w rankingu Financial Times w latach 2015,2016,2017.

Zajęcia są skierowane do elit menedżerskich, w szczególności  członków rad nadzorczych, zarządów i właścicieli przedsiębiorstw. Będą odbywać się w Warszawie od lutego do maja 2018 roku, w pięciu dwudniowych modułach. Komisja Rekrutacyjna przyjmuje już zgłoszenia w formie aplikacji.

Skuteczna Rada Nadzorcza to zajęcia wzmacniające świadomość biznesową członka rady nadzorczej. Poprzez sprawdzone metody i narzędzia edukacji biznesowej budują perspektywę myślenia i działania długofalowego oraz przygotowują do efektywnego stawiania pytań i podejmowania decyzji. Zajęcia organizowane są w ramach inicjatywy IMPACT, opracowanej przez Absolwentów IESE Business School.

Kancelaria RKKW jest partnerem projektu, a dr Radosław L. Kwaśnicki poprowadzi wykład w module Otoczenie Prawne i Biznesowe w temacie „Ład Korporacyjny”.

Czytaj więcej : SKUTECZNA RADA NADZORCZA