22 Kwiecień 2015

Dr Kwaśnicki podczas ORLEN Warsaw Marathon wspiera cele "Kompanii Wrażeń"

Radosław L. Kwaśnicki

Dr Radosław L. Kwaśnicki - jako członek Drużyny ORLEN Team - wspiera cele i działania "Kompanii Wrażeń" podczas ORLEN Warsaw Marathon (26.4.2015 r.).

"Kompania Wrażeń" to dobroczynna społeczność biegaczy, która pomaga dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe.
Członkowie Kompanii Wrażeń są biegaczami dobroczynnymi: decydują się na przebiegnięcie dystansu maratońskiego lub półmaratońskiego w grupach lub indywidualnie i nie tylko pokonują zamierzony dystans, ale również w kręgu przyjaciół i członków rodziny "sprzedają" swoje kilometry lub zbierają darowizny dla Fundacji Bator Tabor na organizację terapeutycznych obozów pełnych wrażeń i przygód dla dzieci ze zdiagnozowanymi chorobami chronicznymi i nowotworowymi.

Każdy może wesprzeć biegaczy symbolicznie adoptując jeden kilometr.

"Bieganie to dla mnie – poza wysiłkiem fizycznym – czas na „oderwanie się” od rzeczywistości, okazja do zapomnienia o biurku pełnym dokumentów oraz kolejnych spotkaniach i telefonach, ważna chwila na bycie „tu i teraz”. ORLEN Warsaw Marathon pozwala cieszyć się nim w większym gronie oraz zdrowo rywalizować walcząc z własnymi słabościami. I cieszyć się wiedząc kto czeka na mecie. Dzięki Fundacji Bator Tabor możemy dodatkowo wspomóc Dzieci, które na to bezapelacyjnie zasługują. Zachęcam także Państwa, dołączcie do nas!" - mówi przed biegiem dr Radosław L. Kwaśnicki.

 

Czytaj więcej: W celu wsparcia Naszego biegacza, prosimy najechać kursorem na fotografię dr. Radosława L. Kwaśnickiego (na dole strony, między innymi biegaczami), następnie zaś wybrać przycisk "wspieram!".